• 1 april 2018

    Iedereen bedankt!

Organisatie

De organisatie van Spring Eenrum probeert elk jaar een fantastisch evenement neer te zetten en uiteraard hebben wij ook het idee dat wij dat doen! Mochten er toch vragen, tips, klachten, suggesties, opmerkingen of goede ideeën zijn, laat het ons dan weten. Wij organiseren het feest voor jullie, dus meedenken mag altijd!

Het bestuur van Spring Eenrum bestaat uit:

Thomas Benes
Voorzitter, facilitaire zaken
thomas@springeenrum.nl

Arnoud Spreen
Sponsoring
Arnoud@springeenrum.nl

Bas Hamminga
Penningmeester
bas@springeenrum.nl

Marik Gnodde
Social media, website, PR
marik@springeenrum.nl

Nadine Bolt
PR, artiestenzaken
nadine@springeenrum.nl

Tim Roelink
Algemene zaken
Tim@springeenrum.nl

Sanne van der Veen
Algemene zaken
Sanne@springeenrum.nl

 

 

Locatie evenement

Grijp en sleep

© 2017 Spring Eenrum